Paykasa Kart Türkiye Komisyonsuz Satış Bayii

Paykasa kart fiyatları, gün geçtikçe insanlar için online alışverişlerde önemli bir yere sahip olan ödeme işlemleri arasında yer almakta ve işlem ile her türlü ödemeniz kolay bir şekilde gerçekleştirilme olanağına sahip olmaktadır. Günümüzün en önemli ihtiyaçları, online alışveriş yapmak ve bu alışverişlerin ödemesini de kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Çünkü kolaylık sağlamak her sektörde rekabet yaratan unsurlar arasında yer aldığından dolayı, insanlar artık alışveriş merkezlerini dolaşmayı kendilerine büyük eziyet olarak nitelendirmektedirler. Bunun için insanlara sağlanan birçok kolaylık ve avantaj bulunmakta, bu avantajlar arasında son teknolojinin getirdiği olanaklardan olan online alışverişler büyük yer tutmaktadır. Ancak internetten gerçekleştirilen ürün alımlarında, bazı problemler yaşanabilmekte, bu problemlerin önlenmesi için insanlara birçok farklı fırsat sunulmaktadır. Bu fırsatlardan birisi Paykasa olmakta ve Paykasa ile istenilen ödeme seçenekleri ile ödeme yapılabilmesi oldukça mümkün olmaktadır. Bu sisteme göre online alışverişlerde güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yapabilir, internet üzerinden yapılan alışverişlerin bu şekilde tadını daha güzel çıkarabilirsiniz. Paykasa kart, online ödeme işlemleri için düzenlenen ve yoğun şekilde kullanılmaya başlanan ön ödemeli kart sistemi olmaktadır. Bu kart ile ön ödemeler yaparak, internet üzerinden alışveriş yapabilmektesiniz. İnternet üzerinden alışverişlerde yaşanan problemler insanların canını sıktığı için, bu yola başvurularak insanlar için çok daha avantajlı sistemler oluşturulmaya başlanmakta, bu bahsedilen sistemlerden biriside doğal olarak Paykasa kart olmaktadır. Alışverişlerinin online şekilde yapılabilmesi, sağlanan imkanların detaylı şekilde kullanılabilmesi için, ödeme seçeneklerinin kullanılması açısından Paykasa kart önemli bir yere sahiptir ve bu şekilde kullanım oranı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Sizlere Paykasa sistemi ve Paykasa kart ile ilgili tüm konularda yetkin bilgiler verebilir ve bizlere her daim ulaşabilmeniz için telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.

PAYKASA KART FİYATLARI

 

Paykasa Fiyatları

Miktara göre değişecek olan ucuz paykasa fiyatları ihtiyaç duyduğunuz her durumda kartınıza yapacağınız para aktarımı için daha uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle belirlenmiş olan fiyatları sistem üzerinden inceleyerek daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden kartınızı kullanabilirsiniz. Fiyat seçenekleri miktar yükselmesi durumunda daha uygun seçenekler ile işlem yapılmasını sağlamaktadır.Sanal kartı kullanmak istediğiniz her durumda paykasa fiyat listesi, sistem üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde kart bilgilerinizi alabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından kartınızı kullanmak istediğinizde ön ödemeli koşulu nedeniyle öncelikle kartınıza para aktarımı yapmanız gerekir. Daha sonrasında kişisel bilgilerinizi koruyarak yapacağınız ödeme işlemleri sanal ortamda güvenli alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

10€ – 80TL

15€ – 120 TL

20€ – 155 TL

25€ – 190 TL

30€ – 225 TL

50€ – 370 TL

60€- 445 TL

70€ – 520 TL

80€ – 600 TL

100€ – 735 TL

150€ – 1110 TL

200€ – 1475 TL

250€ – 1850 TL

500€ – 3700 TL

Paykasa ürünlerimizi hızlı bir şekilde satın almak için anında canlı destek bölümünü kullanabilir bizden devamlı hizmet alabilirsiniz 25 yıldır lider bir firma olarak size 7 24 kesintisiz hizmet veriyoruz. www.onlinecardbayi.com