PAYKASA ZİRAAT BANKASI

Paykasa

Türkiye’de online alışverişlerde veya sanal alışverişlerde kullanabileceğiniz paykasa kart güvenli ödeme imkanı sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz her durumda kredi kartı ya da banka kartı kullanmak zorunda kalmadan sanal kartınız ile ödemelerinizi daha güvenli şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel bilgilerinizi kullanmanıza gerek olmadığından sanal alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Paykasa ZİRAAT BANKASI

Sistem üzerinden yapacağınız online işlemleri ile paykasa hesap açmak için kayıt olma imkanı elde edebilirsiniz. Kayıt işlemlerini tamamlamanızın adına kartınızı kullanmaya başlayarak bir şekilde güvenli ödeme yapabilirsiniz. Farklı siteler için para yatırma veya çekme işlemi yapmak istediğiniz her durumda kart bilgileriniz ile farklı bilgi vermek zorunda kalmadan işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Paykasa

Sanal kart kullanmak isteyenler paykasa kart ile ihtiyaç duydukları her durumda sorun yaşamadan sanal ortamda ödeme işlemlerini güvenli şekilde yapabilirler. Kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan yapacağınız ödeme işlemleri sayesinde istediğiniz her durumda banka veya kredi kartı kullanmak zorunda kalmadan sanal kart ile ödemelerinizi güvenli olarak yapabilir ve sorunsuz ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Nedir?

16 haneli kodu ile kullanım imkanı sunan paykasa kart ön ödemeli koşuluyla ödeme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcıların öncelikle hesaplarına para aktarmaları ve daha sonrasında kullanmaları gerekir. Kullanmadığınız durumlarda bakiyenize para aktarımı yapmayacağınız için kullanmadığınız anlarda güvenlik açısından herhangi bir sorun yaşamadan kartınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

paykasa,astropay,paykwik,cashixir,jeton cüzdan, otopay,kart,al,fiyatları,ucuz,para yatırma,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir