STEAM CÜZDAN KODU

Steam cüzdan kodu, Steam üzerindeki profilinize, değişen katlarda ve miktarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardan oluşmaktadır. Satın aldığınız Steam cüzdan kodu, Steam platformunda kullanılarak, kullandığınız kodun miktarı olan bakiyeyi Steam profilinize yüklemenizi sağlar. Steam bakiyesi sayesinde, Steam içerisinde oyun alabilir veya Steam platformunda yer alan oyunların içindeki marketlerden satın almalar gerçekleştirebilirsiniz.

Steam’e giriş yaptıktan sonra sol üstte göreceğiniz “Oyunlar” başlığına tıklayınca açılan  “Steam Cüzdan Kodu kullan” seçeneğine tıklayıp, açılan ekranda ilgili satıra, satın almış bulunduğunuz Steam cüzdan kodunu girerek harcama yapabilirsiniz. Steam cüzdan kodu, satın alacağınız miktara göre değişiklik göstermektedir. 3, 5, 10, 25, 50, 100, 200, 250 ve 300 TL’lik Steam cüzdan kodları arasından ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Kodları, satışını yapan birçok siteden satın alabilirsiniz. satın aldığınız 15 haneli steam cüzdan kodunuzu, steam profilinizi açtıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Gelişen bilgisayar oyunlarının dünyasını saran steam sistemini, kullanıcılar yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Ülkemizde de milyonlarca oyuncunun kullandığı bu sistemin desteklediği ödeme yöntemi olan steam cüzdan kodu’nu, ününe ün katmış olan counter-strike’ın yaratıcısı valve software tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca kişisel güvenliğinizi ve kredi kartı bilgilerinizi steam sistemi ile paylaşmadan, güvenli bir şekilde satın aldığınız steam cüzdan kodu sayesinde rahatça oynadığınız oyunlarda envanter satın alabilir yada dilediğiniz oyunu bakiyenizin yetmesi halinde satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir